| Kenteken | 02-JLD-2 |
| Merk | Fiat |
| Type | panda |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 29-06-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 44 Kw | 60 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 935 kg |
| APK vervaldatum | 17-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 29-06-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-06-2009 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1242 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | 354 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 230 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1305 kg |
| Massa leeg voertuig | 835 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1305 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 01m |
| Variant | axb1a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 28-03-2025
Rapport opnieuw genereren