| Kenteken | 05-JHN-4 |
| Merk | Ford |
| Type | fusion |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 29-05-2009 |
| Nieuwprijs | € 15.226,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 59 Kw | 80 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1156 kg |
| APK vervaldatum | 06-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 29-05-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-05-2009 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1388 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 4275 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 154 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1605 kg |
| Massa leeg voertuig | 1056 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1605 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5beekk |
| Variant | fxja1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-06-2025
Rapport opnieuw genereren