| Kenteken | 19-ML-HN |
| Merk | Triumph |
| Type | tiger explorer 1215 |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 19-03-2012 |
| Nieuwprijs | € 16.289,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,39 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 259 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 19-03-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-11-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1215 cc |
| Rijdend geluid | 79 db |
| Stationair geluid | 92 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 153 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | - |
| Massa leeg voertuig | 252 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | - |
| Jaar laatste registratie tellerstand | - |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | - |
| Aantal wielen | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | motorfiets |
Rapportdatum: 17-04-2025
Rapport opnieuw genereren