| Kenteken | 19-ZG-KZ |
| Merk | Daihatsu |
| Type | materia |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 25-01-2008 |
| Nieuwprijs | € 16.948,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 67 Kw | 91 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1100 kg |
| APK vervaldatum | 30-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 25-01-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-01-2008 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1298 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.2 l/100km | 1l op 12.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 156 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | 380 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1600 kg |
| Massa leeg voertuig | 1000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1600 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | gmnew |
| Variant | m401ls |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-04-2025
Rapport opnieuw genereren