| Kenteken | 2-XBN-56 |
| Merk | Volkswagen |
| Type | sharan |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-06-2014 |
| Nieuwprijs | € 50.414,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1822 kg |
| APK vervaldatum | 24-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-06-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-06-2014 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 69 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 146 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 292 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2510 kg |
| Massa leeg voertuig | 1722 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2510 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6fm6bb0027mj7vr2vwo |
| Variant | cffbx0af |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren