| Kenteken | 21-MR-PZ |
| Merk | Kawasaki |
| Type | er-6f |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 29-06-2016 |
| Nieuwprijs | € 7.499,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 35 Kw | 48 pk |
| Vermogen per kg | 0,17 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 209 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 29-06-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-07-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 2 |
| Motorinhoud | 649 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 91 db |
| Toerental geluidsniveau | 4000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 141 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 409 kg |
| Massa leeg voertuig | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 409 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | x |
| Variant | e2 |
| Assen | - |
| Aantal wielen | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | motorfiets |
Rapportdatum: 13-06-2025
Rapport opnieuw genereren