| Kenteken | 23-SKH-6 |
| Merk | Volvo |
| Type | c30 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 12-10-2011 |
| Nieuwprijs | € 23.479,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 107 Kw | 145 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1329 kg |
| APK vervaldatum | 28-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-10-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-10-2011 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.8 l/100km | 1l op 9.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 177 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | - |
| Lengte | 427 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1750 kg |
| Massa leeg voertuig | 1229 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1750 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mk4352?? |
| Variant | mk43 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-04-2025
Rapport opnieuw genereren
