| Kenteken | 25-LP-ZR |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 04-04-2003 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 47 Kw | 64 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1083 kg |
| APK vervaldatum | 25-02-2024 |
| Datum eerste toelating | 04-04-2003 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-04-2003 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1198 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 4050 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 142 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1550 kg |
| Massa leeg voertuig | 983 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1550 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | sgfm52t0371n1k0gg |
| Variant | scazqx01 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren
