| Kenteken | 29-SX-HK |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 31-05-2006 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1286 kg |
| APK vervaldatum | 06-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 31-05-2006 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-05-2006 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1596 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1755 kg |
| Massa leeg voertuig | 1186 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1755 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5gfame |
| Variant | hwda15 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-01-2025
Rapport opnieuw genereren