| Kenteken | 37-BZB-5 |
| Merk | Scania |
| Type | g420 |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 12-07-2024 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 309 Kw | 420 pk |
| Vermogen per kg | 0,02 Kw/kg |
| Topsnelheid | 90 km/h |
| Gewicht | 17452 kg |
| APK vervaldatum | 12-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-07-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-07-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 12742 cc |
| Rijdend geluid | 79 db |
| Stationair geluid | 90 db |
| Toerental geluidsniveau | 1350 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro vi e |
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 1120 cm |
| Hoogte | 390 cm |
| Wielbasis | 780 cm |
| Laadvermogen | 29648 kg |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 49000 kg |
| Massa leeg voertuig | 17352 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 47000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | - |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 5 |
| Aantal wielen | 14 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 07-04-2025
Rapport opnieuw genereren