| Kenteken | 42-XDV-2 |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | cls 350 cdi |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 24-05-2012 |
| Nieuwprijs | € 100.257,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 195 Kw | 265 pk |
| Vermogen per kg | 0,11 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1815 kg |
| APK vervaldatum | 24-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 24-05-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-05-2012 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2987 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.8 l/100km | 1l op 12.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 160 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2300 kg |
| Massa leeg voertuig | 1715 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2300 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nzaaa401 |
| Variant | g32em0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren