| Kenteken | 45-RT-ZN |
| Merk | Opel |
| Type | corsa-c |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 14-09-2005 |
| Nieuwprijs | € 13.429,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 59 Kw | 80 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1035 kg |
| APK vervaldatum | 15-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-09-2005 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-09-2005 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1229 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 4200 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.8 l/100km | 1l op 12.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | 384 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1430 kg |
| Massa leeg voertuig | 935 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1430 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 1a07a2bbca5 |
| Variant | cl11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-01-2025
Rapport opnieuw genereren