| Kenteken | 45-SX-SV |
| Merk | Saab |
| Type | 9-5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 06-06-2006 |
| Nieuwprijs | € 56.134,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1655 kg |
| APK vervaldatum | 15-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-06-2006 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-06-2006 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1985 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 15.1 l/100km | 1l op 6.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.6 l/100km | 1l op 9.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 251 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | 484 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2150 kg |
| Massa leeg voertuig | 1555 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2150 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a5 01 |
| Variant | e5c |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-05-2025
Rapport opnieuw genereren