| Kenteken | 53-GXP-9 |
| Merk | BMW |
| Type | 1er reihe |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 26-09-2008 |
| Nieuwprijs | € 36.816,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 105 Kw | 143 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1340 kg |
| APK vervaldatum | 03-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 26-09-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-09-2008 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 140 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | 424 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1765 kg |
| Massa leeg voertuig | 1240 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1765 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | aa |
| Variant | ub91 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-06-2025
Rapport opnieuw genereren
