| Kenteken | 53-ZVK-8 |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 22-02-2013 |
| Nieuwprijs | € 39.486,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1316 kg |
| APK vervaldatum | 06-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 22-02-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-02-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 110 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1216 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7cw002n7mmomlvr2 |
| Variant | ac4cptax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 28-03-2025
Rapport opnieuw genereren