| Kenteken | 55-MR-ZR |
| Merk | Kawasaki |
| Type | vn800 |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 05-07-1996 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 41 Kw | 56 pk |
| Vermogen per kg | 0,17 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 235 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 05-07-1996 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-09-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 2 |
| Motorinhoud | 805 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 163 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | - |
| Massa leeg voertuig | 228 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | - |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | - |
| Aantal wielen | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | motorfiets |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren
