| Kenteken | 64-BVK-8 |
| Merk | Daf |
| Type | xd 410 ft |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 27-06-2023 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 300 Kw | 408 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 90 km/h |
| Gewicht | 7613 kg |
| APK vervaldatum | 27-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-06-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-06-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 10837 cc |
| Rijdend geluid | 78 db |
| Stationair geluid | 86 db |
| Toerental geluidsniveau | 1200 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro vi e |
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 608 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 380 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 20500 kg |
| Massa leeg voertuig | 7513 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 19500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | - |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | 5h080130zzzzzz205500lrszzkb1300h5 |
| Variant | te205cd6zzz |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 28-03-2025
Rapport opnieuw genereren