| Kenteken | 64-LRR-2 |
| Merk | Audi |
| Type | a5 cabriolet |
| Kleur | bruin |
| Bouwjaar | 17-06-2010 |
| Nieuwprijs | € 70.503,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 132 Kw | 179 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1730 kg |
| APK vervaldatum | 21-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 17-06-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-06-2010 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3800 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.9 l/100km | 1l op 10.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 174 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 276 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2155 kg |
| Massa leeg voertuig | 1630 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2155 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | favw0030r8f607mgem0 |
| Variant | kcdnbf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-06-2025
Rapport opnieuw genereren