| Kenteken | 64-TT-NK |
| Merk | Volvo |
| Type | v50 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 01-02-2007 |
| Nieuwprijs | € 42.824,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 132 Kw | 179 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1536 kg |
| APK vervaldatum | 07-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 01-02-2007 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-02-2007 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 5 |
| Motorinhoud | 2400 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.7 l/100km | 1l op 10.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 184 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | 451 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2020 kg |
| Massa leeg voertuig | 1436 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2020 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mw7749?? |
| Variant | mw77 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-08-2025
Rapport opnieuw genereren