| Kenteken | 65-NTZ-5 |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 24-11-2010 |
| Nieuwprijs | € 18.804,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1150 kg |
| APK vervaldatum | 25-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 24-11-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-11-2010 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3150 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3 l/100km | 1l op 33.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.4 l/100km | 1l op 29.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 89 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 570 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1590 kg |
| Massa leeg voertuig | 1050 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1590 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm52r031llevr67mg |
| Variant | abcfwa |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-06-2025
Rapport opnieuw genereren

