| Kenteken | 67-BX-PV |
| Merk | Ssangyong |
| Type | kyron m200 2wd aut. hr |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 07-04-2006 |
| Nieuwprijs | € 42.930,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 104 Kw | 141 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1957 kg |
| APK vervaldatum | 12-04-2025 |
| Datum eerste toelating | 07-04-2006 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-04-2006 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 274 cm |
| Laadvermogen | 673 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2530 kg |
| Massa leeg voertuig | 1857 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2530 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 27-03-2025
Rapport opnieuw genereren