| Kenteken | 68-BLD-6 |
| Merk | Scania |
| Type | r450 |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 13-04-2017 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 331 Kw | 450 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 8463 kg |
| APK vervaldatum | 04-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 13-04-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-09-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 12742 cc |
| Rijdend geluid | 81 db |
| Stationair geluid | 89 db |
| Toerental geluidsniveau | 1425 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro vi c |
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 598 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 375 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 19000 kg |
| Massa leeg voertuig | 8363 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 19000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | - |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | h450oa211b1001d |
| Variant | r5w1751152ab3ax |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 14-10-2025
Rapport opnieuw genereren