| Kenteken | 68-KGN-3 |
| Merk | Volvo |
| Type | s40 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 14-11-2009 |
| Nieuwprijs | € 33.434,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 107 Kw | 145 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1370 kg |
| APK vervaldatum | 24-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-11-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-11-2009 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.2 l/100km | 1l op 9.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 176 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | 448 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1850 kg |
| Massa leeg voertuig | 1270 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1850 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | ms4342?? |
| Variant | ms43 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren
