| Kenteken | 7-TTB-65 |
| Merk | Toyota |
| Type | auris |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 09-05-2014 |
| Nieuwprijs | € 28.230,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 73 Kw | 99 pk |
| Vermogen per kg | 0,01 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1385 kg |
| APK vervaldatum | 10-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 09-05-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-05-2014 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1798 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 69 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.6 l/100km | 1l op 27.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 3.6 l/100km | 1l op 27.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 86 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | 428 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 385 kg |
| Aanhanger geremd | 385 kg |
| Technische max massa voertuig | 1815 kg |
| Massa leeg voertuig | 1285 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1815 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zwe186l-dhxnbw(ar) |
| Variant | zwe186(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-03-2025
Rapport opnieuw genereren
