| Kenteken | 72-JR-BT |
| Merk | Micro compact car smart |
| Type | smart |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 20-07-2002 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 52 Kw | 71 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 815 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 20-07-2002 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-07-2002 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 599 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 88 db |
| Toerental geluidsniveau | 4100 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 136 g/km |
| Emissienorm | euro 3 |
| Breedte | - |
| Lengte | 262 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 181 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 990 kg |
| Massa leeg voertuig | 715 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 990 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | asg6b00a0 |
| Variant | mcs01b09e3 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-06-2025
Rapport opnieuw genereren