| Kenteken | 74-MS-ZJ |
| Merk | Ducati |
| Type | multistrada 1200 |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 31-05-2012 |
| Nieuwprijs | € 18.090,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 109 Kw | 148 pk |
| Vermogen per kg | 0,49 Kw/kg |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Gewicht | 221 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 31-05-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-09-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 2 |
| Motorinhoud | 1198 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 102 db |
| Toerental geluidsniveau | 4625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 153 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 430 kg |
| Massa leeg voertuig | 214 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 430 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | aa |
| Variant | - |
| Assen | - |
| Aantal wielen | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | motorfiets |
Rapportdatum: 04-11-2025
Rapport opnieuw genereren