| Kenteken | 77-MX-SZ |
| Merk | Yamaha |
| Type | mtt850d (tracer900 gt) |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 11-04-2019 |
| Nieuwprijs | € 14.299,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,39 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 215 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 11-04-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-06-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 847 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 93 db |
| Toerental geluidsniveau | 5000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 85 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 150 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 394 kg |
| Massa leeg voertuig | 208 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 394 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | 5 |
| Variant | a |
| Assen | - |
| Aantal wielen | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | motorfiets |
Rapportdatum: 06-11-2025
Rapport opnieuw genereren