| Kenteken | 79-RZ-KZ |
| Merk | Chevrolet |
| Type | kalos |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 21-10-2005 |
| Nieuwprijs | € 13.777,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 69 Kw | 94 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1135 kg |
| APK vervaldatum | 28-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 21-10-2005 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-10-2005 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1399 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 4650 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.1 l/100km | 1l op 11 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 171 g/km |
| Emissienorm | euro 3 |
| Breedte | - |
| Lengte | 424 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 248 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1535 kg |
| Massa leeg voertuig | 1035 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1535 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 333 |
| Variant | sh3 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-09-2025
Rapport opnieuw genereren