| Kenteken | 80-HFR-6 |
| Merk | Volkswagen |
| Type | new beetle |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 27-02-2004 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 75 Kw | 102 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1390 kg |
| APK vervaldatum | 08-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-02-2004 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-11-2008 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1595 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1740 kg |
| Massa leeg voertuig | 1290 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1740 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-04-2025
Rapport opnieuw genereren