| Kenteken | 82-XLH-5 |
| Merk | Suzuki |
| Type | alto |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 30-06-2012 |
| Nieuwprijs | € 8.798,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 50 Kw | 68 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 930 kg |
| APK vervaldatum | 19-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-06-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-06-2012 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 996 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 103 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | - |
| Lengte | 350 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 236 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 100 kg |
| Aanhanger geremd | 200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1250 kg |
| Massa leeg voertuig | 830 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1250 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mt |
| Variant | c31s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren