| Kenteken | 83-MH-XH |
| Merk | Ktm |
| Type | 390 duke |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 28-07-2017 |
| Nieuwprijs | € 6.050,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 32 Kw | 44 pk |
| Vermogen per kg | 0,20 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 163 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 28-07-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-07-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 1 |
| Motorinhoud | 373 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 136 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | - |
| Massa leeg voertuig | 156 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | - |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | n/a |
| Variant | a |
| Assen | - |
| Aantal wielen | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | motorfiets |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren