| Kenteken | 84-PT-TB |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 30-11-2004 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 107 Kw | 145 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1327 kg |
| APK vervaldatum | 11-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-11-2004 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-11-2004 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.8 l/100km | 1l op 10.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 170 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 660 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1795 kg |
| Massa leeg voertuig | 1227 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1795 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5fgbmj |
| Variant | aoda15 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-06-2025
Rapport opnieuw genereren