| Kenteken | 86-JZX-5 |
| Merk | Audi |
| Type | q5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 01-10-2009 |
| Nieuwprijs | € 75.377,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1845 kg |
| APK vervaldatum | 15-07-2024 |
| Datum eerste toelating | 01-10-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-10-2009 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 69 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.2 l/100km | 1l op 12.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 179 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2380 kg |
| Massa leeg voertuig | 1745 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2380 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | qd7b5016r8r207gg |
| Variant | xcahaq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-08-2025
Rapport opnieuw genereren