| Kenteken | 87-TN-ZP |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 04-01-2007 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 75 Kw | 102 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1283 kg |
| APK vervaldatum | 23-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 04-01-2007 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-01-2007 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1595 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 4200 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.9 l/100km | 1l op 10.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 178 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1183 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm5af006m40ggn1 |
| Variant | abbsex0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-07-2025
Rapport opnieuw genereren