| Kenteken | 89-BL-BH |
| Merk | Toyota |
| Type | land cruiser 3.0 d-4d 5d vx hrb |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 02-01-2004 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2100 kg |
| APK vervaldatum | 06-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 02-01-2004 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-01-2004 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2982 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2550 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 279 cm |
| Laadvermogen | 850 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2850 kg |
| Massa leeg voertuig | 2000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2850 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 26-03-2025
Rapport opnieuw genereren