| Kenteken | 89-XSR-9 |
| Merk | Audi |
| Type | s8 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 01-08-2012 |
| Nieuwprijs | € 189.447,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 382 Kw | 519 pk |
| Vermogen per kg | 0,19 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2050 kg |
| APK vervaldatum | 06-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 01-08-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-08-2012 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 3993 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 14.4 l/100km | 1l op 6.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.1 l/100km | 1l op 9.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 235 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 299 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2300 kg |
| Technische max massa voertuig | 2575 kg |
| Massa leeg voertuig | 1950 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2575 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | qa8bk001r4h72s57mgem2 |
| Variant | lcgtaq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-05-2025
Rapport opnieuw genereren