| Kenteken | 91-KFG-1 |
| Merk | Nissan |
| Type | qashqai+2 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 30-10-2009 |
| Nieuwprijs | € 28.299,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 84 Kw | 114 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1479 kg |
| APK vervaldatum | 27-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-10-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-10-2009 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.9 l/100km | 1l op 11.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 165 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | 453 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 277 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 735 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2072 kg |
| Massa leeg voertuig | 1379 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2072 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a02 |
| Variant | a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-06-2025
Rapport opnieuw genereren