| Kenteken | 95-PTP-6 |
| Merk | BMW |
| Type | 116i |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 28-03-2011 |
| Nieuwprijs | € 31.782,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1330 kg |
| APK vervaldatum | 23-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-03-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-03-2011 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.8 l/100km | 1l op 12.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 140 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | 424 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1755 kg |
| Massa leeg voertuig | 1230 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1755 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5n |
| Variant | uh31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-09-2025
Rapport opnieuw genereren