| Kenteken | BB-920-H |
| Merk | Scania |
| Type | s530 |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 22-05-2025 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 390 Kw | 530 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 90 km/h |
| Gewicht | 14646 kg |
| APK vervaldatum | 22-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-05-2025 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-05-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 16353 cc |
| Rijdend geluid | 79 db |
| Stationair geluid | 93 db |
| Toerental geluidsniveau | 1425 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro vi e |
| Breedte | 260 cm |
| Lengte | 1074 cm |
| Hoogte | 400 cm |
| Wielbasis | 650 cm |
| Laadvermogen | 13454 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 28000 kg |
| Massa leeg voertuig | 14546 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 28000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | - |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 3 |
| Aantal wielen | 8 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 24-08-2025
Rapport opnieuw genereren