| Kenteken | DR-49-08 |
| Merk | Cadillac |
| Type | de ville |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 20-01-1964 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | - |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2380 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 20-01-1964 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-11-1997 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 328 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | - |
| Massa leeg voertuig | 2280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | - |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren