| Kenteken | FDT-47-J |
| Merk | La Souris |
| Type | sourini r |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 20-11-2020 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 2 Kw | 3 pk |
| Vermogen per kg | 0,02 Kw/kg |
| Topsnelheid | 25 km/h |
| Gewicht | 93 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 20-11-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-11-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 1 |
| Motorinhoud | 50 cc |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 2750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 67 cm |
| Lengte | 189 cm |
| Hoogte | 115 cm |
| Wielbasis | 133 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | - |
| Massa leeg voertuig | 86 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | - |
| Jaar laatste registratie tellerstand | - |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | 1 |
| Variant | ty50qt-5d-01 |
| Assen | - |
| Aantal wielen | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bromfiets |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren