| Kenteken | G-004-FR |
| Merk | Toyota |
| Type | corolla |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 13-09-2019 |
| Nieuwprijs | € 37.955,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 116 Kw | 158 pk |
| Elektrisch vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Totaal vermogen | 196 Kw | 266 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1445 kg |
| APK vervaldatum | 13-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-09-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-09-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1987 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 465 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1955 kg |
| Massa leeg voertuig | 1345 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1955 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mzeh12l-dwxgbw(2b) |
| Variant | mzeh12(w) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren