| Kenteken | G-096-DN |
| Merk | Toyota |
| Type | rav4 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 25-09-2019 |
| Nieuwprijs | € 44.170,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 133 Kw | 181 pk |
| Elektrisch vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Totaal vermogen | 221 Kw | 300 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1665 kg |
| APK vervaldatum | 11-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-09-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-09-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2487 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 460 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2135 kg |
| Massa leeg voertuig | 1565 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2135 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | axah52l-anxmbw(1b) |
| Variant | axah52(n) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-04-2025
Rapport opnieuw genereren