| Kenteken | G-171-FT |
| Merk | Volkswagen |
| Type | tiguan |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 08-10-2011 |
| Nieuwprijs | € 28.979,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 1501 kg |
| APK vervaldatum | 09-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 08-10-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-09-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1390 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.3 l/100km | 1l op 12 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 152 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 261 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2080 kg |
| Massa leeg voertuig | 1401 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2080 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6fm6bb003ndstvr27mgo |
| Variant | accaxax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-04-2025
Rapport opnieuw genereren