| Kenteken | G-172-XG |
| Merk | Volkswagen |
| Type | up! |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 23-12-2019 |
| Nieuwprijs | € 16.082,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 44 Kw | 60 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Gewicht | 945 kg |
| APK vervaldatum | 01-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 23-12-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-12-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 100 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 164 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 241 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1340 kg |
| Massa leeg voertuig | 845 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1340 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm5cf0114bfvr2n1svw1b15m |
| Variant | abchye |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-04-2025
Rapport opnieuw genereren

