| Kenteken | G-185-XD |
| Merk | Volkswagen |
| Type | t-cross |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 16-12-2019 |
| Nieuwprijs | € 33.853,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Gewicht | 1275 kg |
| APK vervaldatum | 16-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 16-12-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-12-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3800 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 114 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 176 cm |
| Lengte | 411 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 630 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1760 kg |
| Massa leeg voertuig | 1175 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1760 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7cw0074bf1ba |
| Variant | dkrfacx04 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren