| Kenteken | G-190-FB |
| Merk | Skoda |
| Type | octavia |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 20-05-2014 |
| Nieuwprijs | € 24.930,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 77 Kw | 105 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Gewicht | 1252 kg |
| APK vervaldatum | 06-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 20-05-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-09-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 117 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1822 kg |
| Massa leeg voertuig | 1152 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1822 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nfm6fm6aj009stvl7 |
| Variant | accjzax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-06-2025
Rapport opnieuw genereren