| Kenteken | G-193-BS |
| Merk | Audi |
| Type | a1 sportback |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 29-08-2019 |
| Nieuwprijs | € 27.573,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Gewicht | 1165 kg |
| APK vervaldatum | 29-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 29-08-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-08-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 105 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 403 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1630 kg |
| Massa leeg voertuig | 1065 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1630 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm5df002rt11c177cpaem1 |
| Variant | sdklaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-05-2025
Rapport opnieuw genereren