| Kenteken | G-242-SG |
| Merk | Audi |
| Type | a1 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 27-10-2010 |
| Nieuwprijs | € 29.574,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Gewicht | 1175 kg |
| APK vervaldatum | 31-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-10-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-11-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1390 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 124 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1550 kg |
| Massa leeg voertuig | 1075 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1550 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm62u007r8x52ll7mgem2 |
| Variant | acaxaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren