| Kenteken | G-289-PG |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 10-03-2015 |
| Nieuwprijs | € 31.847,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Gewicht | 1471 kg |
| APK vervaldatum | 15-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 10-03-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-11-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | ja |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1997 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 115 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 735 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2050 kg |
| Massa leeg voertuig | 1371 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2050 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | 5sjand |
| Variant | t7db16 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren